20. 12. 2019: Čínský vánoční večírek

Rok 2019 znamenal pro školu odrazový můstek pro další období její existence. Vyřešily se některé zásadní strukturální problémy studia, vymyslely se nové verze stávajících studijních oborů, navázala se spolupráce s dalšími příbuznými školami a institucemi (Škola zdraví Zlín, ordinace MUDr. Uríkové, Přírodní lékárna HK) a došlo i ke změně marketingové komunikace školy se širokou veřejností.

Vstup do pátého roku existence školy

Rok 2020: pátý rok existence školy, nové programy, úprava starého! Aneb Jedeme dál…

Rok 2020 bude věnován dolaďování všeho toho, co je uvedeno v prvním odstavci, čeká nás ještě hromada práce a také cizelování dalších novinek, jež v průběhu roku zveřejníme. Protože to bylo v mnoha ohledech náročné, ale také nadšené období, rozhodly jsme se, že poprvé v pětileté historii školy uspořádáme pro všechny, kdo jsou s námi nějak spojeni, vánoční večírek. Téma –  žádné! Záměr – odpočinek, sdílení, zastavení (se)…

Bývalí i budoucí

Účastnili se i úplně první absolventi úplně prvního běhu studia 2015–17

Pozváni byli bývalí, současní i budoucí studenti naší školy, lektoři i zvědavá veřejnost. V průběhu odpoledne a večera se u nás vystřídalo asi třicet lidí, vzájemně se poznali (což bylo cenné hlavně u budoucích studentů), představili se zároveň lektoři, zájemci si prohlédli prostory Shanti Academy. Někteří přišli v doprovodu svých partnerů.

Občerstvení

Velmi oblíbená položka – slaný řepný koláč

Neskutečné občerstvení připravila stále populárnější dvojice (a rády podotýkáme, že obě dámy jsou naše bývalé studentky a absolventky oborů Diagnostika a Dietetika) Jolka a Helenka, které jsou zvány na stále více a více akcí, kde se požaduje zdravá, ale zároveň chutná strava. Hostují proto se svými kulinářskými výrobky na nejrůznějších jógových a jiných akcích, chystáme s nimi v naší škole i vařící workshopy. Ochutnali jsme:

  • kynuté koláče makové a tvarohové (odlehčené verze)
  • pomazánky na klasickém chlebu (škvarková, cuketová)
  • zeleninový nákyp s uzeným
  • slaný nákyp z červené řepy
  • datlové sušenky s ořechy
  • ořechové ovesné sušenky s bylinkami
  • datlové sušenky s bylinkami
  • povidlový závin
  • perníkovou buchtu

Tak jestli máte chuť, mrkněte aspoň na fotky, udělejte si představu o atmosféře a příští rok se za námi stavte! 🙂