Platba za studium

43-Chinese_coinPlatba za studium je příspěvek, ve kterém se dozvíte vše o platbě za studium tradiční čínské medicíny v TCM Academy. Pokud vám v systému uvedeném níže nebude něco jasné, neváhejte a obraťte se na nás!

Kontakty najdete zde.

 

Veškeré platby probíhají na účet u Airbank: 1292729016/3030.

Variabilní symbol je vždy vaše studijní číslo!


Záloha na studium všech oborů činí 5 000 Kč

  • musí být uhrazena do 3 týdnů od odeslání přihlášky, není-li vzájemnou dohodou stanoveno jinak

Doplatek školného

Jednorázová úhrada školného po zaplacení zálohy:

  • doplatek školného po zaplacení zálohy (vizte výše) je nutné uhradit vždy do 30 dnů před zahájením výuky na příslušném oboru

Splátky studia:

V současnosti máte možnost své studium hradit ve splátkách bez navýšení dle vašich možností.

Náležitosti plateb

Variabilní symbol

  • vás provází po celé vaše studium na TCM Academy – je jím vaše čtyřmístné studentské číslo, které dostanete e-mailem po zaslání přihlášky na studium a které je dobré si pamatovat, protože pod ním budete například i informováni o výsledcích testů. Pokud vám nepřišlo, prosím, kontaktujte Lenku Chlebounovou na e-mailu lenka.chlebounova@gmail.com.

Předmět platby

  • do předmětu platby napište své příjmení a jméno. Podle čtyřmístného VS, vašeho jména a příjmení a zaplacené částky si platbu už sami přiřadíme.

Vystavení faktury

  • fakturu na celkovou částku zaplacenou za studium dostáváte automaticky první den v naší škole. Pokud potřebujete fakturu předem (zálohovou) nebo za každou platbu zvlášť (záloha, školné/splátky školného), napište nám a my vám ji/je vystavíme. Pište Daniele Pilařové na biodaniela@seznam.cz.

Storno podmínky k platbám školného najdete zde.